Zapraszamy na cykl wykładów prowadzonych przez przedstawicieli firmy INTEL

Data: 22.04.2024 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie wydziału

W styczniu tego roku odbyły się spotkania z przedstawicielami firmy Intel, którzy przedstawili plany budowy Zakładu Integracji i Testowania Półprzewodników – Wrocław Zachód, zakres planowanej tam działalności oraz możliwości współpracy i kariery w firmie Intel i w nowym Zakładzie.

Gościliśmy między innymi Grega Anderson (Dyrektor Generalny Zakładu Integracji i Testowania Półprzewodników - Wrocław Zachód) oraz Bernarda Capraro (European Talent Development Programme Manager, Corporate University Research - Intel Research and Development Ireland).

W rezultacie rozmów mamy przyjemność zaprosić Państwa na cykl wykładów prowadzonych przez przedstawicieli firmy INTEL.

W najbliższy czwartek (25 kwietnia 2024) odbędzie się pierwszy z nich. O wytwarzaniu zaawansowanych półprzewodników opowie Max Mieszko Dropiński. Lider technologii Intel i głos w sprawie technologii transformacji cyfrowej. Ekspert w dziedzinie półprzewodników, zaangażowany w projekty ekosystemowe mające na celu budowanie prężnego europejskiego przemysłu półprzewodników. Doradca strategiczny wyjątkowo łączący technologię z biznesem. Doświadczony zarówno w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem, jak i zarządzaniu technologią w centrum badawczo-rozwojowym Intela - największym w Europie. Mentor i doradca zawodowy dla profesjonalistów z Top500 firm, laureatów Forbes 30under30.

plakat_a4_wyklady1_intel_2024_v1.jpg