Zmiany w programie studiów zagranicznych

Program studiów zagranicznych ustalany jest w oparciu o oferty uczelni przyjmujących. Zwykle nie są w tym czasie znane rozkłady zajęć oraz kursy anulowane. Dlatego często okazuje się, że zaplanowany w Learning Agreement program studiów nie jest możliwy do realizacji.
Należy w takim przypadku w możliwie krótkim terminie (najlepiej do trzech tygodni od rozpoczęcia wymiany), ustalić z opiekunem nowy program IOS i w oparciu o niego wypełnić formularz zmian do Learning Agreement (Changes to LA).

Uzgodnienie zmian w IOS
Zmiany programu IOS podlegają uzgodnieniu według procedury analogicznej do jego ustalania, korzystając z wzorca. Nowy program powinien być uzgodniony z opiekunem oraz zaakceptowany przez Prodziekana ds. studenckich.
Po powrocie, przy zaliczaniu okresu pobytu za granicą brane są pod uwagę jedynie przedmioty zaliczone zgodnie z ostateczną wersją IOS.

Zatwierdzenie zmian w Learning Agreement
Changes to Learning Agreement zatwierdzane są przez przedstawicieli uczelni przyjmującej oraz przez Wydziałowego koordynatora programu Erasmus+. Warunkiem zatwierdzenia zmian na Wydziale WEFiM jest ich zgodność z IOS.
W sytuacjach wyjątkowych, gdy student przebywa już za granicą, a uczelnia przyjmująca wymaga zatwierdzenia zmian w LA, koordynator może tego dokonać w oparciu o program IOS uzgodniony tylko z opiekunem. Po powrocie do kraju student musi dokonać pełnego uzgodnienia.