Starostowie grup studenckich w roku akademickim 2023/2024
Automatyka i Robotyka (AiR)- I stopień
1. Michał Sadecki- rok I, semestr II
2. Kacper Rzeszut- rok I, semestr II
3. Aleksandra Cieciorowska- rok II, semestr IV
4. Mateusz Wojtaszek- rok II, semestr IV
5. Kacper Kubacki- rok III, semestr VI (ARP)
6. Wojciech Mularczyk- rok III, semestr VI (ART)
7. Joanna Klasik- rok III, semestr VI (ARK)
8. Michał Mastej- rok III, semestr VI (ARR)
Automatyka i Robotyka (AiR)- II stopień
1. Jakub Kusz- rok I, semestr I (AER)
2. Marcin Sidor- rok II, semestr III (ARR)
3. Igor Rak- rok II, semestr III (AER)
Elektronika (EKA)- I stopień
1. Jerzy Kroplewski- rok I, semestr II
2. Mikołaj Piotrowski- rok I, semestr II
3. Michał Górski- rok II, semestr IV
4. Katarzyna Semen- rok II, semestr IV
5. Mateusz Wójcik- rok III, semestr VI (EAE)
6. Kacper Panek- rok III, semestr VI (EIA)
7. Kacper Nosal- rok III, semestr VI (EPS)
Elektronika (EKA)- II stopień
1. Dominika Kuczak- rok I, semestr I
2. Michał Boguski- rok I, semestr I
3. Maciej Radecki- rok II, semestr III (EAE)
4. Michał Piechowski- rok II, semestr III (AAE)
5. Patryk Figiel- rok II, semestr III (ETA)
Electronic and Computer Engineering (EAC)
1. Kacper Obuchowski- rok I, semestr II
2. Erim Çakın - rok II, semestr IV
3. Rafał Cielenkiewicz- rok III, semestr VI
Inteligentna Elektronika (IE)
1. Kacper Kowalik- rok I, semestr II
2. Bartek Makowski- rok II, semestr IV
3. Robert Mamala- rok III, semestr VI
Elektronika i Telekomunikacja (EiT)- I stopień
1. Grzegorz Konieczny- rok II, semestr IV
2. Albert Cabanek- rok III, semestr VI
Elektronika i Fotonika (EiF)- I stopień
1.Janusz Rozum- rok I, semestr II
Elektronika i Telekomunikacja (EiT)- II stopień
1. Karol Kolasiński- rok II, semestr III
Inżynieria Mikrosystemów Mechatronicznych (IMM)
1. Mikołaj Mroczko- rok I, semestr II
2. Kacper Sałata- rok II, semestr IV
3. Adrian Zakrzewski- rok II, semestr IV
4. Adam Grygiel- rok III, semestr VI
5. Mateusz Preizner- rok III, semestr VI
Elektroniczne Systemy Mechatroniki (ESM)
1.Katarzyna Zawadka- rok I, semestr II
2.Aleksandra Łazarek- rok II, semestr III