Studia II stopnia - informacja Dziekana

Data: 18.01.2022 Kategoria: Życie wydziału

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Przed Wami ostatni etap Waszego kształcenia na I stopniu studiów na Wydziale Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów. Życzę Wam powodzenia na egzaminie dyplomowym!

Jednocześnie zachęcam do dalszego studiowania na naszym Wydziale na kierunkach II stopnia – Automatyka i Robotyka (w tym Embedded Robotics), Elektronika (w tym Advanced  Applied Electronics), Mikrosystemy, Optoelektronika i Technika Światłowodowa czy też „dawna” Mechatronika (obecnie Inżynieria Mikrosystemów Mechatronicznych). Dlaczego? Między innymi dlatego, że nowa wiedza i umiejętności będą zawsze przydatne i cenione, a w karierze zawodowej na najwyższym szczeblu mgr inż. może brzmieć lepiej niż inż. Poza tym zwróćcie uwagę na grafikę poniżej. To tylko 3 semestry studiów, a zysk na całe życie!

grafika_w12.jpg

Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak

Dziekan
Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów