Konkurs FSNT NOT "Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie techniki" zrealizowane w 2023 roku

Data: 28.03.2024 Kategoria: Sprawy studenckie

Szanowni Studenci,

Wrocławska Rada FSNT NOT serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie "Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie techniki" zrealizowane w 2023 roku.
Konkurs ma na celu inspirowanie twórczych działań w zakresie postępu technicznego, technologicznego i ekonomicznego. Nagrody w Konkursie przyznawane są w następujących dziedzinach: nowych technologii w medycynie, nowoczesnych technologiach komunikacyjnych (nowe rozwiązania informatyczne), innowacji w edukacji, konstrukcji obiektów, maszyn, urządzeń, sprzętu oraz materiałów, procesów technologicznych, kompleksowej mechanizacji i automatyzacji procesów wytwórczych, zmniejszenie zużycia materiałów, surowców i energii, rozwiązań organizacyjno-ekonomicznych, ochrony środowiska oraz warunków bezpieczeństwa i higieny pracy.

Do Konkursu mogą przystąpić studenci, indywidualni twórcy lub zespoły twórców, przedsiębiorcy, Koła Młodych Innowatorów, Studenckie Koła Naukowe dolnośląskich szkół wyższych, wrocławskie i dolnośląskie uczelnie.

Opracowania proszę składać osobiście lub elektronicznie w terminie do 30 czerwca 2024 r. do Działu Organizacyjnego Wrocławskiej Rady FSNT NOT (osoba do kontaktu: Monika Kołodziejczak, budynek NOT-u, ul. Piłsudskiego 74, Wrocław, p. 228, tel. 71 347 1404, e-mail: monika.kolodziejczak@not.pl ).

W załączeniu przesyłamy szczegółowe pismo dot. ww. Konkursu wraz z załącznikami (regulamin, wniosek).

Monika Kołodziejczak
Dział Organizacyjny