Inauguracja Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów

Data: 09.10.2021
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

pokaż na mapie

W sobotę, 9 października, odbyła się pierwsza inauguracja roku akademickiego 2021/22 Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów.

Przedstawiciele pierwszego roku studiów zostali oficjalnie włączeni w poczet studentów Politechniki Wrocławskiej.

Uroczystość rozpoczął wystąpieniem dziekan wydziału prof. dr hab. inż. Rafał Walczak. W inauguracji wzięli udział również prodziekani, kierownicy i przedstawiciele katedr.

Obecni byli przedstawiciele SEP-u, dr inż. Andrzej Hachoł, prof. uczelni oraz mgr inż. Jarosław Krysiak, którzy wręczyli nagrody za najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2020/21.

Odbyło się także uroczyste podziękowanie za pracę na rzecz wydziału podczas  ubiegłej kadencji byłemu prodziekanowi dr. inż. Waldemarowi Oleszkiewiczowi.

Wykład inaugurujący pt. „Miniaturyzacja w systemach kosmicznych” wygłosił absolwent W12 – dr inż. Piotr Dziuban (Creotech Instruments SA).